RESTAURACJA POD ORZECHAMI

SALE BANKIETOWE

SALA RESTAURACYJNA

Sala restauracyjna znajduje się na parterze, wyposażona w klimatyzację i wentylację, Sala mieści do 90 osób. Posiada bezpośrednie wejście na salę taneczną i ogródek zewnętrzny, ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród gości organizujących wesela, bankiety i większe imprezy okolicznościowe.

WIRTUALNY SPACER

SALA PRESTIGE

Goście ceniący sobie między innymi dyskrecję, spokój i możliwość organizacji zamkniętej imprezy okolicznościowej wybierają SALĘ PRESTIGE, znajdującą się na pierwszej kondygnacji naszej restauracji z osobnym wejściem, toaletą, barkiem, klimatyzacją. Sala Prestige daje możliwość organizowania imprez tanecznych ( 18-stki, urodziny itp.) przy udziale DJ’a

WIRTUALNY SPACER

SALA KAMERALNA

SALA Kameralna jest najmniejszą salą w naszej restauracji mieszczącą do 40 osób. Najczęściej wybierana przez naszych gości ceniących sobie przytulny i ciepły klimat. Idealna na zorganizowanie mniejszych uroczystości rodzinnych, imprez okolicznościowych. Sala ta posiada bezpośrednie wyjście na ogródek letni oraz możliwość otwarcia na salę taneczną. Sala klimatyzowana.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

Możesz zarezerwować stolik na kolację lub obiad, zapytać o wolny termin na Twoją imprezę okolicznościową lub uzyskać odpowiedź na dowolne pytanie związane z funkcjonowaniem naszej restauracji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI