gal02Witamy w restauracji „ Pod Orzechami”. Według naszych klientów należymy do najlepszych restauracji w najstarszym mieście w Polsce. Jesteśmy cenieni za bogatą kartę dań, miłą i profesjonalną obsługę oraz bardzo przystępne ceny.

           Nasza restauracja działa od września 2007 roku. Lokal posiada cztery eleganckie, klimatyzowane sale: dwie większe (mieszczące do 100 osób), jedną salę kameralną (do 40 osób) oraz salę taneczną wyposażoną w profesjonalny sprzęt grający i oświetleniowy. W każdy piątek i sobotę odbywają się u nas jedne z najlepszych dancingów w grodzie nad Prosną!

U nas każdy z Gości, w przyjemnych i wygodnych wnętrzach, mile spędzi czas. Nasz przestronny lokal organizuje także imprezy okolicznościowe – wesela, komunie, bankiety dla firm, konferencje, szkolenia itp. Świadczymy także usługi cateringowe do domu, biura, firmy. Zadowolenie naszych klientów jest potwierdzeniem jakości naszych usług.

Wychodzimy naprzeciw także osobom, które nie mają czasu przygotowywać codziennych obiadów w domu i oferujemy im szybkie zestawy obiadowe w cenie 10 zł, które można zjeść u nas od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 17.00. Oczywiście na życzenie naszych klientów dowieziemy nieodpłatnie każde zamówione danie.